Pages

17 Ağustos 2012 Cuma

BAYRAM TATİLİ

Düğün dernek sonrası Ramazan derken biraz yorgun düştük. Tatili hakettik diye düşünüyorum. Bayram tatilini de uzatalım dedik. Anlayacağınız bayramda yokuz. Annem babam ve kardeşlerimden oluşan çekirdek ailemiz ve bu aileye katılan gelinler damatlar ve torunlar cümbür cemaat tatile gidiyoruz. Güzergahımız Mersin... Daha önce hiç gitmemiştik. Bayram sonu görüşmek üzere herkese iyi bayramlar.

15 Ağustos 2012 Çarşamba

MİNİCİK BEDENİME DOKUNMA


Son iki yazım güzel haberlerden oluşuyordu. Ancak korktuğumuz neredeyse başımıza geliyordu. 
Kına gecesinde düğün salonunun içerisinde kadınlar, dışarıda ise erkekler oturuyordu.  Çocuklarımız her zamanki gibi bir içeride bir dışarıda oynuyorlardı.  Bilemiyorum ama bir anne olarak daha fazla nasıl dikkat 
edebilirdim. 

14 Ağustos 2012 Salı

KADİR GECESİ

Bu yılda bu mübarek güne kavuştuk. Allah tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları, ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah. Herkesin Kadir gecesi mübarek olsun.

6 Ağustos 2012 Pazartesi

KINA GECEMİZ

Şayet Ramazan mahmurluğunu üzerimden atabilirsem kardeşimin düğününü anlatacağım inşallah. Malum oruç değil uyku bölünmesi biraz rahatsız ediyor o kadar, aslında bu duruma da alıştık...

Neyse ramazan öncesi son bekarımız olan tosbağaların dayısını evlendirdik. Onu da başgöz etmenin mutluluğunu yaşamış olduk. Kınagecesi Yozgat'ta yapıldı.


Kınalar yakıldı ama gelinimiz ağlamadı:))


Sağolsun kuaför beni Yalan Dünyadaki Tülay'a benzetmeseydi iyiydi ama 


Annem kına malzemelerini Ankara Çıkrıkçılar Yokuşundan almıştı. Salonda tam fotoğraf makinasını elime aldım bir baktım çalışmıyor:(( Evet bozuldu o yüzden çok detay çekemedim. Çoğunu telefonumdan çektim ve hala bir fotoğraf makinam yok. Artık iyi birşey almak istiyorum ama çok pahalı şu an alamam böyle de olmuyor bir çaresine bakacağız artık.

Bunlara Baktınız mı?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...