Pages

3 Nisan 2013 Çarşamba

SOSYAL AĞLARDA BENBlog yazmaya başladığımdan bu güne başka hiçbir sosyal ağ kullanmadım. Sadece facebook hesabım vardı onu da çok fazla kullandığım söylenemezdi. Eş dost bahsedince bende bir hesap açtım kullanıyordum. Ama bloğumla hiçbir bağlantısı yoktu çünkü özelim gibi düşünüyordum. Sonra twitter meşhur oldu Allahım okuduğum bütün bloglar twitterdan bahsediyor oraya takıldıklarını anlatıyorlardı. Sadece bloglar mı sanatçılar, gazeteciler hatta politikacılar (ör.Abdullah Gül) yani herkesin twitter hesabı vardı. Bende açayım ne oluyor dedim ve açtım ama bende her anını yazacak vakit nerede ya da işten eve evden işe giden bendenizin yazacak nesi olabilir ki:)) Hem de bana çok karışık geldi biri bir laf atmış acaba kime atmış anlayana kadar canım çıktı. Ayrıca resimleri açana kadar beklemek de cabası... Kısaca bu sevdamdan da vazgeçtim. Benim istediğim hemen resim yükleyim bir tıkla heryere paylaşayım sadece buna vaktim var. Bunu da Instangram sayesinde başardım diyebilirim. Burayı sevdim. Güzel resimler beğenmeler paylaşımlar çok basit üstelik facebookla bağlantısı sayesinde bir tıkla iki yerde de paylaş. Bu işe de sonradan bulaşmış biri olarak pekçok blog arkadaşımı oralarda görmek güzel oldu. Korkarım bu anında tüketilen paylaşımlar nedeniyle bende dahil pekçoğumuz bloğuyla ilgilmez duruma geldi. Deliannem ne demişti Instagram da mutluluklar paylaşılıyor twitter gibi şikayetler değil... Gerçekten de öyle...

Benim hesaplarıma gelirsek

Facebook  adım tosbagalarr hacer

Twitter adım tosbagalarr

Instagram adım da tosbagalarr

Küçük bir rica sanal alem butonlarını sayfama nasıl ekleyeceğim konusunda yardımlarınızı beklerim. İnternette araştırdım ama aklıma yatan kolay bir yöntem bulamadım.
Resim kaynak

4 yorum:

 1. Sosyal medya her yerde =) Ben hala senin eski halin gibiyim. Blogdan başka hesabım yok =)

  YanıtlaSil
 2. merhaba,
  sırasıyla kumanda paneli - yerleşim-blog kayıtlarını tıklıyoruz.blog kayıtlarında paylaşım butonlarını göster'i işaretleyip kaydet'e basıyoruz.

  Umarım faydalı olabilmişimdir:::)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim geç oldu ama şu yeni yaptım

   Sil

güzel yorumlarınızı bekliyorum

Bunlara Baktınız mı?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...