Pages

5 Temmuz 2014 Cumartesi

İYİKİ DOĞMUŞ KÜÇÜK TOSBAĞAM


Ardı ardına özel günler:)) Bugün ise küçük tosbağa Tuğra'mızın doğumgünü... 2. çocuğun ailemize bu kadar neşe ve mutluluk getireceğini hiç düşünmemiştim. Daha dün akşam Kayra'ya "ne güzel sana abi diyen küçük bir yaratık var evimizde" deyip gülümsedik. Hele de bana olan düşkünlüğü beni benden alıyor.
Allahım neşesini eksiltmeden hayırlı güzel bir ömür nasip etsin

4 Temmuz 2014 Cuma

EVLİLİK YILDÖNÜMÜZ


17 yıl sonra bu kıvama gelsek de evet bugün evlilik yıldönümümüz. Şöyle dönüp bakınca ne zaman geçti bunca yıl deniyor ama boyumuzu geçen çocuklar bunun ispatı olsa gerek...


Zaman zaman eşime böyle işkenceler yaptığım doğrudur:)) Ne yaparsın hayatın tuzu biberi:))
Bizim evlililik yıldönümü kutlamaları Tuğra doğana kadar gayet güzeldi. Tuğra 5 Temmuzda doğarak bu özel günümüzü boykot etti:)) Bütün enerjimizi onun doğumgünü hazırlıkları için harcıyoruz da...

Bu mübarek günlerde biz başta olmak üzere bütün evlilere bütün sevenlere Allahtan hayırlı ve mutlu yıllar diliyorum
3 Temmuz 2014 Perşembe

TEOG KARMAŞASIBu yıl 8. sınıf öğrencileri okul yazılısı gibi sınava tabi tutuldular. Bunların içinde benim büyük oğlumda var.
1. Dönem sınav yapıldı sonuçlar açıklandı. 2. dönem sınav yapıldı sonuçlar açıklandı. Karneler verildi herşey tamam; bütün bu puanlar okul notları geçmiş yıl notları derlenip toplanıp bizlere 500 üzerinden bir puan verilecek ve sıralama açıklanacak. 7 temmuz dendi biz de bu günü bekliyorduk ki 2 gün önce telefonuma MEB'den bir mesaj geldi çocuğunuzun okul notları şu şu diye, baktım ki mahkeme kararıyla 1. dönem girdiği sınavdan 3 dersinin notu değişmiş ve hatta yükselmiş. Ertesi gün tekrar baktık ki sınav sonuçları mahkeme kararıyla iptal edilmiş...7 temmuza kaldı 4 gün sizce 8 ayda çözülmeyen iş 4 günde çözülür mü. Zaten bunca zaman sonra bizde sınav ve lise heyecanı bile kalmadı.

Bunlara Baktınız mı?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...