Pages

10 Şubat 2013 Pazar

BUHRANLARDAYDIM


Allahım ne sıkıntılı günler di... Şimdi düşününce basit geliyor ama içten içe sıkıntılı günler geçirdim. Neden ben demiyorum ama niye oldu diye çok kafa yorup haksızlığa uğradığımı düşünüp düşünüp kederleniyorum. Tam anlamıyla olmasa da çok şükür şimdilik rahatım.
Çalışan biri olup her işe yetişmeye çalışıp her işin yarım yamalak olunca da sıkıntıya düşmemek elde değil. Sadece bu günlerde yorulduğumu hissediyorum. 18 yıldır çalışıyorum ve bütün ömrümün aynı sandalyede geçtiğini düşünmek zaman zaman acı verebiliyor. Bu da benim için geçici bir durum, yılda birkaç kez bu duygulara kapılabiliyor halime şükredip hayatımı düzene sokmaya çalışarak bu ruh halinden kurtuluyorum. Ev hanımlarına tuhaf gelecek ama evde olup istediğim gibi temizlik yapmayı bile özlüyorum.
2013'e hastalıklarla girdik! Tuğra 2 aydır orta kulak iltihabıyla boğuşuyor ve 4. doktorda çare bulduk.
Kayınvalidem 75 yaşında me.me kanseriyle boğuşuyor. 2 hafta önce ameliyat oldu çok şükür şimdilik iyi ama zorlu bir süreç Allah yardımcısı olsun. Tek korkusu elden ayaktan düşmek. Sağlıklı denilebilecek bir insandı ilk kez ameliyat oldu ve korkuları var. Allahım korktuğu yerlere uğratmaz inşallah...
Annem ise ritm bozukluğu atakları geçirdi. Çok şükür şimdi iyi ama bayağı yıprandı.
Tekrar anladım ki başa gelen çekiliyor.

2 gündür televizyonda Alaca Karanlık serisi yayınlanıyor ve ben böyle aşkları çok seviyorum...

3 yorum:

  1. aynı şeyleri yaşıyoruz..sizin kadar uzun zamandır çalışmıyorum ama zaman zaman hiçbir yere varamadığımı,varamayacağımı düşünüyorum..Özellikle anne olduktan sonra bu şekilde nereye kadar nasıl gider hep sorguluyorum,sonra unutuyorum alışıyorum,bir zaman sonra yine sorguluyorum..

    YanıtlaSil
  2. Cümleten geçmiş olsun.
    Evet ev hanımları tuhaf karşılayabilir ama çalışan insan evde iş yapmayı bile özlüyor. Allah bu günümüzü aratmasın. Her şeyin hayırlısını versin.

    YanıtlaSil

güzel yorumlarınızı bekliyorum

Bunlara Baktınız mı?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...